ARBEIT

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Ort: Świnoujście
Typ des Vertrages: Umowa o pracę
Haushalt: Pełny etat
Datum der Veröffentlichung: 16.05.2018

Kim jesteśmy?

www.renters.pl to prężnie rozwijającą się firmą działającą na Europejskim rynku od ponad dziesięciu lat. Zajmujemy się kompleksowym wynajmem nieruchomości wakacyjnych w Polsce, głównie na Wybrzeżu. Współpracujemy z Partnerami sieci wielu internetowych portali rezerwacyjnych w całej Europie.

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagamy:

  • Wykształcenie min. średnie. Mile widziane wyższe lub status studenta,
  • Co najmniej komunikatywna lub średnio zaawansowana znajomość języka niemieckiego i angielskiego w piśmie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Co najmniej dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel
  • Sprawne posługiwanie się internetem,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzony projekt,
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych mile widziana,
  • Lekkie pióro, podstawowa znajomość języka html oraz zagadnień z zakresu SEO i SEM mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie w codziennej pracy Działu Marketingu Internetowego,
  • Tworzenie raportów, baz danych, zestawień, analiz i prezentacji,
  • Dbanie o aktualizacje prezentacji obiektów na rodzimych i zagranicznych portalach rezerwacyjnych,
  • Współpraca z Działami Supportu wybranych portali rezerwacyjnych,
  • Wsparcie w dodawaniu do systemu nowych obiektów,
  • Wsparcie w monitorowaniu cen konkurencji,
  • Dobra organizacja samodzielnej pracy,
  • Wsparcie w tworzeniu newsletterów, obsługi webpush i tworzenia wizerunku Firmy w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole w atmosferze przyjaźni i wzajemnej pomocy z możliwością wpływania na decyzje podejmowane w firmie,
  • Program wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju kariery przy wsparciu międzynarodowego zespołu specjalistów z branży turystycznej,
  • Umowę o pracę i stałe, atrakcyjne wynagrodzenie od 4500,- zł brutto oraz bonusy uzależnione od osiągniętych wyników.
Anwendungen

Nachricht an Email senden : praca@renters.pl

W treści wiadomości napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować. Dołącz również CV, a wiadomość zatytułuj: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Trwa ładowanie